Wyszukaj mieszkanie

Pokaż

Relacje inwestorskie
quart legnica - działki - opis inwestycji

 

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wysyłając zapytanie na adres e-mail: biuro@quart.com.pl!

 

 

Oferta dotyczy działek budowlanych znajdujących się u zbiegu ulic T. Gumińskiego i Myśliwca w Legnicy, w niedalekiej odległości od ulicy Rzeczypospolitej.

 

Lokalizacja przyszłego osiedla z pewnością zachwyci tych, którzy cenią sobie piękno  ciszę i spokój, ale także bliskość do centrum miasta.

 

Osiedle zostało zaprojektowane na terenie o powierzchni nieco ponad 3 ha i jest pierwszym etapem zabudowy terenu o łącznej powierzchni ponad 17 ha na której to realizowane będzie kompleksowe osiedle mieszkaniowe w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej i bliźniaczej.

 

III ETAP

 

Oferujemy Państwu atrakcyjny teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, obejmujący 40 działek budowlanych o zróżnicowanej powierzchni od 769 m2 do 1619 m2.

 

 

Szczegóły w zakładce: "tabela działek" oraz "oferta".

 

 

II ETAP (Aktualizacja 28.03.2017r.)

 

W 2 ETAPIE  WSZYSTKIE DZIAŁKI ZOSTAŁY SPRZEDANE.

 

Teren obejmuje 29 działek o powierzchni od 800mkw do nawet 1500mkw.

 

I ETAP (SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA Z DNIEM 01.03.2014r.)

 

Na terenie  I etapu wydzielono 29 działek budowlanych o powierzchni od 741 do 1573 m2. Planowana jest zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, budowa domów zgodna z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. Dla zainteresowanych zakupem projektu domu, oferujemy dom typowy "Hania" przyjęto o pięknej architekturze autorstwa pracowni architektonicznej PERSPECTIV, o powierzchniach 186 m2. Domy te prezentujemy pod zakładką wizualizacja. Układ urbanistyczny osiedla oraz wielkości działek prezentujemy pod zakładką oferta domów.

 

 

 

 

Posiadamy również w sprzedaży tereny inwestycyjne! 

Do góry

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.quart.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ