Wyszukaj mieszkanie

Pokaż

Relacje inwestorskie
quart bielany i - opis inwestycji

"QUART BIELANY I"” to nowe osiedle, w którego skład wchodzą 4 budynki oraz tereny zielone z placem zabaw dla dzieci. Proponujemy Państwu 83 mieszkania o zróżnicowanych rozwiązaniach funkcjonalnych i powierzchni od 33,60 m² do 119 m².

 

Atutami naszej nowej inwestycji są niezwykle atrakcyjne ceny oraz możliwość zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku. Jenocześnie lokalizacja osiedla w centrum Bielan zapewnia dogodny i szybki dojazd do Wrocławia oraz do pobliskich parków handlowo-rozrywkowych. Bliskość terenów rekreacyjnych (m.in. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych na Partynicach), a także położenie w południowej części miasta ułatwiają aktywny wypoczynek i weekendowe wyjazdy.

 

Funkcjonalnie zaprojektowana nowoczesna architektura oraz tradycyjna technologia i staranny dobór materiałów budowlanych gwarantują utrzymanie wysokiego standardu obiektu. Budynki wykonane są w niskiej, 3 – kondygnacyjnej zabudowie. Mieszkania na wyższych piętrach posiadają balkony o powierzchni od 4,70 do 18,30m²., a także, w przypadku najwyższej kondygnacji, antresole o powierzchni użytkowej od 18,40 do 35,00m². Z kolei mieszkańcy parteru mają do dyspozycji własne ogródki.  Dla mieszkańców przewidziano naziemne miejsca parkingowe. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, oraz podstawowa infastruktura – sklepy spożywcze, apteka, poczta oraz przystanek komunikacji miejskiej.

 

BUDOWA ZAKOŃCZONA !!!

Do góry

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.quart.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ