Spółka notowana na NEW Connect

 

 

 

Biała Lista

 

 

 

Rzetelna Firma

Wyszukaj mieszkanie

Pokaż

Relacje inwestorskie
QUART Bielany II - opis inwestycji
Wizualizacja                             

Pragniemy poinformować, iż budowa Inwestycji Quart Bielany II została zakończona. Zapraszamy do oglądania i zakupu gotowych mieszkań w stanie deweloperskim!!

 

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkaniową z II etapu budowy osiedla  Quart Bielany. Drugi etap to budynek wielorodzinny w skład, którego wchodzi 45 mieszkań, 1,2,3-pokojowych. Mieszkania posiadają balkony, tarasy oraz dodatkowo na ostatniej kondygnacji- przestronne antresole. W kondygnacji podziemnej miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.
 
Atutami naszej inwestycji są niezwykle atrakcyjne ceny oraz możliwość zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku. Jednocześnie lokalizacja osiedla w centrum Bielan zapewnia dogodny i szybki dojazd do Wrocławia oraz do pobliskich parków handlowo-rozrywkowych. Bliskość terenów rekreacyjnych (m.in. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych na Partynicach), a także położenie w południowej części miasta ułatwiają aktywny wypoczynek i weekendowe wyjazdy.

 

 W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, oraz podstawowa infrastruktura – sklepy spożywcze, apteka, poczta oraz przystanek komunikacji miejskiej.

 Generalny Wykonawca

 

 

 

 

Do góry

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.quart.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ