Wyszukaj mieszkanie

Pokaż

Relacje inwestorskie
quart wysoka - opis inwestycji

 

OSIEDLE "QUART WYSOKA" –Kameralna oaza harmonii i szyku


Niewiele jest miejsc w okolicach Wrocławia, gdzie piękno naturalnej przyrody tak wspaniale komponuje się z architekturą mieszkaniową. Miejscowość Wysoka, położona przy południowej granicy miasta, jest właśnie takim punktem. Rozpoczęta na jej terenach inwestycja QUART WYSOKA (w okolicach ul. Kutrzeby) stwarza więc dogodne warunki do zamieszkania oraz zapewnia łatwe i szybkie połączenie nie tylko z centrum Wrocławia, ale także z centrami handlowymi na Bielanach Wrocławskich oraz z autostradą A4.

 

Osiedle składa się z dwóch budynków mieszkalnych o niskiej, trzykondygnacyjnej zabudowie położonych tuż obok zabytkowego parku. W każdym z nich zaprojektowano 42 mieszkania o zróżnicowanych układach. Oferujemy Państwu 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania o metrażach od 39 m2 do 83 m2. Gwarancją wygody ich użytkowania są wysokiej jakości materiały oraz funkcjonalny rozkład. Mieszkania na parterze posiadają ogródki zewnętrzne o powierzchni od 42 do 241 m2; a pozostałe – balkony. Praktycznym sposobem zagospodarowania wolnej przestrzeni znajdującej się na poddaszu są antresole.

 

Na Państwa życzenie istnieje możliwość aranżacji wnętrz na etapie podpisywania umowy. Każde mieszkanie posiada własną komórkę lokatorską. W budynkach przewidziane są podziemne garaże, a dla Państwa gości – dodatkowe miejsca na parkingu na powierzchni. Wszystkie mieszkania są wyposażone w wewnętrzne instalacje umożliwiające dostęp do telewizji satelitarnej oraz internetu. Przy wjeździe na osiedle powstanie budynek administracyjno-użytkowy, w którym swoją siedzibę będzie miała wspólnota mieszkaniowa i ochrona osiedla.

 

Przy budowie osiedla wykorzystujemy nowoczesne technologie, które zapewniają niskie koszty eksploatacji. Naturalny kolor materiałów wykończeniowych został dobrany tak, by budynki nie kontrastowały z otaczającą je przyrodą. W ramach inwestycji przygotowaliśmy dla najmłodszych bezpieczny plac zabaw. Tereny zielone wokół osiedla zostaną zaaranżowane tak, by zapewnić Państwu relaks oraz wypoczynek. Osiedle będzie ogrodzone, monitorowane oraz strzeżone całodobowo.

 

GOTOWE MIESZKANIA!!!!!

Do góry

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.quart.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ